NĚCO O CHALUPĚ

Chalupu jsme koupili v roce 2008. Původně sloužila chalupa jako vejminek k sousední chalupě. Po koupi došlo k úpravám prvního poschodí, ale jelikož chceme nabízet maximum pohodlí a hezké prostředí pro všechny naše návštěvníky, tak v roce 2021 proběhla téměř kompletní rekonstrukce chalupy. Pokud jste zvědaví jak se to povedlo, přijeďte se na výsledek rekonstrukce kouknout. 


Jaké vybavení u nás najdete?

V přízemí objektu naleznete předsíň, kterou v zimních měsících můžete využít jako lyžárnu, se stojany jak na běžky tak i na sjezdové lyže. Na předsíň navazuje chodba, ze které se dostanete do obytné místnosti s krbovými kamny, velkým jídelním stolem, sedačkou, lenošícím koutem a televizí. Druhá varianta kam se z chodby dostanete je kuchyně, která je standardně vybavena vším, co potřebujete, elektrický sporák s troubou, mikrovlnku, ledničku a další plnohodnotné vybavení. Kromě těchto místností najdete v přízemí i koupelnu s vanou, elektrickým boilerem a toaletou.

V prvním patře, kam se dostanete po dřevěném schodišti, najdete tři prostorné pokoje, jeden se čtyřmi postelemi a dva pokoje s dvěma postelemi. 

O vytápění se stará nový elektro kotel s dostatečným výkonem na vyhřátí celého objektu, můžete využít i krbové kamna v hlavní místnosti, které jsou také napojena na centrální rozvod topení.

Voda z vlastní studny.   Jak je to u nás s parkováním?

V letních měsících je možné dojet pohodlně až k chalupě a je zde parkování pro dvě osobní vozidla.

V zimních měsících je zajištěné parkování pro dvě osobní auta zhruba 300metrů od chalupy a od parkoviště je to k chalupě po mírně stoupající vrstevnicové cestě. Pokud není hodně sněhu a řidič se nebojí a má 4x4, tak je možné dojet až k chalupě.